זה למעלה משלושה עשורים, חברת "לין ביכלר" היא שם נרדף לשירותי העסקה והשמה איכותיים ומהימנים במשק הישראלי. החברה, בבעלותן המשותפת של משפחות לין וביכלר, נהנית מאיתנות פיננסית מוחלטת, הנהלה עתירת ניסיון וצוות מקצועי מהמובילים בתחומו, המונע מתשוקה אמיתית לעולם הגיוס וההשמה."לין ביכלר" מציעה עובדים בהעסקה לתקופות קצובות בהתאם לצרכי הלקוחות. אלו מועסקים על ידינו על כל המשתמע מיחסי מעסיק-מועסק. למותר לציין כי אנו משלמים לעובדים את מלוא השכר וכל תנאי העבודה המגיעים להם, בהתאם להסכמים ולדין.בנוסף, אנו מתמחים בשירותי השמה, במסגרתם אנו מאתרים עבורכם עובדים על פי דרישותיכם הפרטניות, להעסקה ישירה בארגונכם.עם לקוחותיה של "לין ביכלר" נמנות מיטב החברות במשק, לרבות חברות ביטוח, בתי השקעות, יבואני רכבים, חברות אחזקה מובילות ועוד.אם אתם נדרשים לשירותי העסקת עובדים ו/או השמת עובדים, נסו את חברתנו. אנו מתחייבים לשירות הטוב ביותר במחיר תחרותי.

תחומי התמחות

השמה והעסקת עובדים מקצועיים
אנו ערוכים לספק ללקוחותינו עובדים מקצועיים בכל הרמות, לפרקי זמן קצרים או קבועים על בסיס קליטה ישירה מהיום
הראשון או על בסיס העסקת העובדים לפרקי הזמן הנדרשים כאשר לין ביכלר היינה המעסיקה של העובדים על כל המשתמע מכך וכל החבויות של המעסיק חלות על לין ביכלר משאבי-אנוש בע"מ.

עובדים זמניים
באפשרות החברה לגייס ולהציב עובדים זמניים לפרקי זמן בהתרעה קצרה ומידית עפ"י דרישות הלקוח.

השמת עובדים בכירים
מחלקת השמת בכירים של החברה מגייסת עובדים בכירים למגוון תפקידים בתחומי שוק ההון, הביטוח, הבנקים, חברות התקשורת ורשתות השיווק.
עובדים אלה מוצעים לרוב על בסיס משרות קבועות בהשמה חד פעמית והם נקלטים מהיום הראשון כעובדי הלקוחות.

מסלולי התקשרות

לין ביכלר מציעה מגוון מסלולי התקשרות המתאימים לצורכי הלקוח, לדוגמה:
 
השמה חד פעמית, קליטה מידית של העובד לארגון תמורת תשלום עמלה חד פעמית וקבלת התחייבות חברתנו להעסקה מוצלחת.
 
מסלול התקשרות בשיטת ה Cost+ ובשיטת ה- Outsourcing
 
מסלול התקשרות בשיטת ה Payroll
 
הנהלת החברה ערוכה להתאים ללקוחותיה מסלולי התקשרות נוספים על פי דרישה.
 

אנו מחויבים בלין ביכלר להגיש ללקוחות הפוטנציאליים הצעות התקשרות רלוונטיות בטווחי זמן קצרים במיוחד והנהלת החברה זמינה בכל עת לכל שאלה או בקשה.