טיפים למועמדים

הפצת קורות חיים

בדרך לכל משרה שהיא תצטרכו לעבור כמה שלבים. תיפגשו עם מעסיק או עם נציג חברת השמה. אבל עוד קודם לכן, תתבקשו להעביר את קורות החיים שלכם. בעזרת חברת כוח האדם וההשמה לין ביכלר, ביכולתכם להפיץ את קורות החיים שלכם בקלות ולא פחות חשוב – בחינם. נסביר על משמעות התהליך, מה

המשיכו לקרוא »

4 תבניות ליצירת קורות חיים

כישורים גבוהים, ידע מקצועי, יכולת ביצוע וכמובן גם ניסיון משפרים מאוד את סיכוייו של כל מועמד להשתלב בעבודה חדשה. אבל גם מועמד בעל יכולות גבוהות במיוחד לא יצליח להתקבל לתפקיד כזה או אחר אם קורות החיים שהכין יהיו בצורה שגויה או מרושלת. כדאי לזכור שכתיבת קורות חיים אינה אמורה להיות

המשיכו לקרוא »

מדריך לחיפוש עבודה עבור אקדמאים ללא ניסיון

מקובל להניח שמעסיקים מעדיפים לקבל לעבודה מועמדים בעלי ניסיון, אך למעשה, יש תפקידים שפונים גם למועמדים שטרם צברו ניסיון ממשי. אחרי הכל, כל אחד צריך להתחיל ממשהו ואם סיימתם לא מזמן לימודים גבוהים, סביר להניח שעדיין לא הזדמן לכם לצבור ניסיון. יחד עם זאת, יש לכם מוטיבציה ויכולות שרק מחכות

המשיכו לקרוא »

כתיבת קורות חיים

קורות חיים נכונים מקצרים את משך הזמן לחיפוש עבודה ומספקת יתרון מול מועמדים אחרים.

היעזרו בכלי לכתיבת קו״ח באתר » 

קבצים להורדה

קבצים להורדה מהאתר לעובדים ומועמדים המחפשים עבודה. להורדת קובץ, אנא לחצו על הקישור הרצוי:

 

חברת לין ביכלר משאבי אנוש, נוסדה לפני כשלושה עשורים כחברה פרטית, שהתמחותה היא מציאת משרות ומקומות עבודה לציבור רחב של מבקשי עבודה בישראל.

במהלך השנים לין ביכלר כבשה את מעמדה בתחום זה כאחת מהחברות האיכותיות ביותר, המציעה שירות ברמה גבוהה לציבור לקוחותיה וגם שומרת בהקפדה על הזכויות של העובדות והעובדים.

סיסמתנו "מובילים להצלחה" היא נר לרגלינו ואנו נלווה אותך עד שתימצא העבודה הטובה ביותר עבורך.

מחפשי עבודה עשויים לחוש תסכול מההרגשה שהם "הולכים לאיבוד" בין כל מודעות הדרושים, קבוצות הפייסבוק ואתרי הדרושים.

אנחנו בלין ביכלר מבינים שזמנכם יקר ולכן הצוות המקצועי שלנו מתמקד במתן הצעות עבודה לתפקידים שתואמים לפרופיל משרה, להשכלה ולכישורים שלכם כמועמדים.

היחס האישי, העובדה שאנו מקפידים להכיר כל מועמד ומחפשים התאמה מושלמת בין דרישות הארגון המעסיק והתפקיד מביאה לשביעות רצון של כולם. הארגון מקבל הפניות של מועמדים מתאימים יותר ומחפשי העבודה- אתם- מגיעים לתפקידים התפורים למידתכם ולצרכיכם, בהתאמה, שיעורי השימור של העובדים לטווח ארוך נמצאים בעליה מתמדת.

צוות הרכזות של החברה, הפועל ישירות מול המועמדים, הוא מהטובים שיש בישראל.

הצוות שלנו עובר הכשרות רבות בתחום הגיוס ומכיר את עולם התעסוקה על בוריו ובנוי במידה גבוהה גם על נאמנות ושיפור השירות מול שורת הלקוחות איתם אנו עובדים לאורך שנים רבות.

צוות מנהלי תיקי הלקוחות שלנו מכיר את סביבת העבודה בארגונים שונים ויודע לחזות אילו מועמדים יתאימו מבחינת כישורים וגם יתאימו לתרבות הארגונית של הארגון.

אנו גאים בשדרת הניהול שלנו, שצמחה כולה מתוך הארגון ומוביל את הסניפים שלנו לביצוע השמות בחברות השונות, תוך היותו קשוב תמיד לכל פנייה של מועמד, עובד או לקוח והקפדה שנורמות העבודה הגבוהות של החברה לעולם לא תפגענה.

לין ביכלר מציעה שירותים בשתי קטגוריות מרכזיות: השמה והעסקה

השמה: לין ביכלר מאתרת ומראיינת מועמדים מתאימים, בודקת ומנתחת כישורים של המועמדים בהתאמה לפרופיל שהתקבל מהארגון המגייס ומציעה את מועמדותם לתפקיד המוצע בארגון.

העסקה: העובד עובד בפועל בארגון המגייס, אך משפטית, מתקיימים יחסי עובד- מעביד עם לין ביכלר.


בכל מקרה, חשוב שתדעו- אתם, כמועמדים אינכם נדרשים לתשלום משום סוג.

לין ביכלר- אצלנו כל עבודה היא הזדמנות לקריירה.