יתרונות למועמד ולארגון בהתנהלות מול חברת השמה

אם פעם היה ניתן למצוא עבודה דרך לשכת העבודה, הרי שהזמנים השתנו. עבודה מוצאים היום באמצעות חברת השמה או חברת משאבי אנוש. מדוע זוהי הדרך שנחשבת כיום למועדפת, הן על ידי מועמדים שמחפשים עבודה והן עבור ארגונים, שמחפשים עובדים? בגלל היתרונות לכל הצדדים.
בגלל היחס האישי

אנשים שמחפשים עבודה עשויים לא פעם לחוש תסכול הנובע מההרגשה שהם הולכים לאיבוד בין כל מודעות הדרושים, אתרי הדרושים ובעיקר בשל תפקידים לא רלוונטיים. חברת השמה מקצועית לא מבזבזת את זמנם של
המועמדים (ומעסיקים) על משרות לא מתאימות ותפקידים שאינם תואמים להשכלה ולכישורים.

היחס האישי, העובדה שמקפידים להכיר כל מועמד ומחפשים התאמה מושלמת בין דרישות המעסיק והתפקיד מביאה לשביעות רצון של כולם. הארגון מקבל הפניות של מועמדים מתאימים יותר. מחפש העבודה מגיע רק לתפקידים התפורים על פי מידתו וצרכיו. ושיעורי השימור של העובדים לטווח ארוך – עולים. רוצים שיעזרו לכם להפוך קורות חיים לטובים יותר? הכנה לריאיון? חברת השמה תסייע גם בכך.
תפקידים בארגונים מובילים

חברות השמה רציניות מהוות הרבה יותר ממאגר של משרות ועובדים ובוודאי שאין זה רק לוח דרושים משוכלל. חברות השמה מובילות מתנהלות מול הארגונים המובילים במשק בזכות המקצועיות, הניסיון, וההצלחה. אם
כמועמדים לעבודה אתם רוצים להשתלב בארגונים מובילים, אם אתם רוצים להיקלט בעבודה
אצל מעסקים נחשבים – חברת השמה תהיה הדרך הנכונה לשם. בדקתם פורטל דרושים כזה או

אחר? זה הזמן לחפש עבודה ברצינות ולהגיע למשרות נחשקות, בתנאי שכר טובים.
משרות זמניות וקבועות 
אם אתם חדשים בעולם חיפוש העבודה, אם אתם מתקשים להתקבל בגלל שאינכם יודעים איך לתפקד בריאיון עבודה – חברת השמה תוכל לסייע. הכנה לריאיון עבודה לקראת עבודה זמנית או קבועה תשפר את סיכויי ההצלחה.
ומה לגבי הארגון? כיצד חברת השמה תעזור בגיוס עובדים מתאימים? ראשית, בחברת השמה יש מראיינים מקצועיים. הם יודעים לזהות את נקודות החוזק והחולשה של מועמדים שונים. בנוסף, בחברת השמה מכירים את סביבת העבודה בארגונים שונים ויודעים לחזות אילו מועמדים יתאימו מבחינת כישורים וגם יתאימו לאטמוספרה של הארגון (התרבות הארגונית).